Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Survival]Grawen[10-Slotów][No-Hamachi][MCMMO][Factions]


CreXminecraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

536272d5e7e63.png

 

 

0814fbdd627d3.png

Pewnego pięknego dnia bardzo silny wojownik

szukał pomocy w natarciu na inne

Gildie na początku ciężko było mu znajść

chętnych ponieważ nie wiedzieli czy jest silny

i wystarczająco mądry aby prowadzić Gildie

chłopak chciał udowodnić swoją siłę i mądrość wiec

chciał się zmierzyć z największymi wojownikami

Grawen po kilku nie udanych próbach wreszcie udało

mu się wygrać później postanowił pokazać swoją mądrość

więc zabrał się za budowanie zamku gdy go wybudował

ludzie zaczeli zwracać na niego uwagę i chcieli

przyłączyć się do jego gildi gdy zebrał swoją Armie zaczeli...

5df7ff82bd87b.png

Adres IP:grawen.hopto.org

Typ Serwera:Survival

Potwory:Tak

Zwierzeta:Tak

PvP:Tak

Premium:Nie

Sloty:10

Biala Lista:Tak

Nether:Tak

On/Off: ikonkabf.png

 

01d81523657cb.png

CrazyLogin,Factions,McMMO i jeszcze kilka

5bd523f3b7966.png

[Właściciel]CreX

[Moderator]Japco

1e41fdcd8bcc0.png

Witam chciałbym was zachęcić do gry na moim serwerze ponieważ jest/będzie panowała na nim miła atmosfera którą zbudujecie właśnie wy wspólne granie z kolegami ten serwer jest dla was ;)

Ja jako administrator mogę zapewnić wam pomoc jeśli tylko będę w stanie jak i odpowiadać na wasze pytania.

będę się starał ulepszać serwer wedle waszych propozycji

które piszemy na forum

Na serwerze można się starać o Moderatora ale proszę nie pisać że chce być moderatorem że wszystko umiem itp

tylko wasze starania mam zauważyć piszcie na forum potrzebne tematy pomagajcie graczom i niech gracze was chwalą

 

WL OFF

Podania składamy w temacie

Wzór


[s]Nick z Gry:
Staż w Minecraft:
Wiek:
Coś od siebie:
Dlaczego akurat ten serwer:[/s]

 

 

Zdjęcia z serwera:

61026475024499760693.png

1377863814-U611928.png

[/center]

Opublikowano

Nick: Gvynblyde

Staż w minecraft: Od poprzedniego Hallowen Update :P

Wiek: 14 lat

Coś od siebie: Eee... Hmmm... Nie mam za bardzo pojęcia co napisać :P

Server: Mało slotów WL czyli (raczej) dobra atmosfera i fajny team

Opublikowano

Nick z Gry:WortreX

Staż w Minecraft:1,5 roku

Wiek:15

Coś od siebie:Myślę że serwer spełnia moje jak i niektórych graczy wymagania którzy lubią RPG(Czyli mcmmo+factions)

Dlaczego akurat ten serwer:Myślę że Administrator będzie się starał jak najlepiej dla serwera i go nie oleje

Opublikowano

Cześć ^^

Nick z gry : Japco

Staż w minecraft: hmm od marca, czyli nie długo , ale w tak krótkim czasie wiele zrobiłam i sie nauczyłam ^^

Wiek: 20 lat ( ale wole jak mi mówią " ojj tam nie dwadzieścia tylko 17 z większym haczykiem :D )

Coś o sobie: Mam na imię Gosia. Uwielbiam MC :D byłam moderatorem, adminem na pewnych serwerach , które niestety zostały tymczasowo zamknięte , obecnie też jestem moderatorem na pewnym serwerze, więc to świadczy , że jestem ogarnięta ;d . Całe 1,61 cm czystego szaleństwa :D Oczywiście jak będzie potrzebna pomoc na serwerze to się zgłaszam : ) !

Dlaczego ten serwer: Potrzebuję oderwania od takich przeładowanych serwerów. od niektórych ludzi . . poza tym chcę poznać nowych ludzi i zobaczyć jak się gra na takim serwie, gdzie jest tak malutko slocików :D

Więc proszę o dodanie mnie na białą listę ;>

Pozdrawiam, Japco

Opublikowano

Cześć

Nick: Hakuro

Staż: 3 Lata

Coś o sobie: Mam dosyć dobra inwencje twórczą staram się unikać błędów ort. Nienawidzę dzieci co biegają w koło wszystkich zabijają. Walczę z analfabetyzmem na serwerach.

Dlaczego ten serv: Ponieważ nie lubię masowych serwerów itd lubię jak jest mało ludzi i można się z nimi zakumplować :)

 

Zapomnianłem dodać mam 14Lat

Opublikowano

Nick z Gry:Haxior

Staż w Minecraft:1.5 roku

Wiek:17

Coś od siebie:Podoba mi się serwer ponieważ nie ma za dużo slotow

Dlaczego akurat ten serwer:Lubie gdy na serwerze jest mało ludzi

 1377531174-U173186.png


Opublikowano

Nick z Gry: lizus

Staż w Minecraft:od 1.7.3

Wiek:13

Coś od siebie:Lubie minecrafta jestem miły dla graczy

Dlaczego akurat ten serwer:Lubie takie serwery

Opublikowano

Nick z Gry:Bartekuse7895

 

Staż w Minecraft:Gram Od minecraft clssic

 

Wiek:15lat

 

Coś od siebie:hmmm pomagam innym i nie przeszkadzam administarcji

 

Dlaczego akurat ten serwer:Poniewaz lubie tego typu serwery i wogole

Opublikowano

Nick Z gry:Mayfair

 

Staż w Mc:gram 2lata

 

Wiek:12/13lat

 

Coś od siebie:Nie griffuje, Nie Wkurwiam, nie przeklinam i pomagam innym

 

Dlaczego akurat ten serwer: Lubie serwery takiego typu

 

Dlaczego aukuray

Opublikowano

Mam małą prośbę CreX. Czy mógłbyś wgrać na server coś na kształt treecapitatora? bardzo o to proszę. A i jeszcze o powiększenie claimów gildiowych

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...